Сільська рада

Оголошення

АМ046


  Оголошення         

У с.Розсошенці нагальною стала проблема з подачею тепла до помешкань громадян у багатоповерхових будинках. Вирішення проблеми забезпеченням теплом в с.Розсошенці повністю лежить на КП «ЖКК с.Розсошенці Полтавського району», начальник Роман Олександр Іванович.
І ті відключення тепла, які мають місце, виникли внаслідок великої заборгованості населення перед КП «ЖКК с.Розсошенці Полтавського району», а це приблизно 3 млн.грн., тому просимо жителів сплатити заборгованість за комунальні платежі.
ПАТ «Полтавагаз», будучи монопольним постачальником газу, неодноразово намагався опломбувати котельні та припинити постачання газу з 01 лютого 2017 року, тому, шановні жителі, ще раз просимо сплатити за газ.
Крім того, інформуємо, що сільська рада не має права та повноважень щодо підключення чи закриття котелень, про що інколи ведуть розмови деякі жителі. Навпаки, сільська рада постійно надає посильну допомогу ЖКК с.Розсошенці. Так, минулого року на матеріали, насоси, лічильники надано допомогу в розмірі 580 тис.грн. В березні 2017 року для часткової  оплати за газ надано допомогу у сумі 400 тис.грн.
Сільська рада готова оплачувати проекти індивідуального опалення багатоквартирних будинків, вартість проекту становить близько 100 тис.грн. на один будинок.
Шановні жителі с.Розсошенці, просимо Вас з повною відповідальністю та розумінням поставитися до оплати за комунальні платежі.


   Відбулася зустріч сільського голови Щербанівської сільської ради І.С. Процика  та директора ВАТ «Комбінат виробничих підприємств» Сергія Васильовича Іващенка на площадці будівництва дитячого садочка в мікрорайоні «Перспективний».
  Сергій Васильович запевнив, що згідно з графіком дитячий садочок буде збудовано та передано на баланс сільської ради до листопада 2017 року.

sadochok1


 

Погода

Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Пошук матеріалів

Корисні посилання