Життя громади

Наші діти викликали фурор у столиці

У Києві відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Соколині зорі», організований Всеукраїнською Асоціацією учнівського самоврядування «Сокіл» за сприяння Управління освіти і науки Київської міської ради, Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України». У ньому взяли участь творчі колективи майже з усіх областей України, а також заступники директорів з виховної роботи і педагоги-організатори та відповідальні за розвиток молодіжних організацій національно-патріотичного спрямування в закладах освіти.

 

Не лише свою рідну Розсошенську гімназію, а й усю Полтавщину в столиці мали честь представляти: дружина «Орлан» (керівник Олег Бойко), хор «Оберіг» (керівник Євген Московка) і танцювальний колектив «Just Dance» (керівник Юлія Пацюк).

Всі три колективи стали володарями Гран-прі фестивалю в різних номінаціях, отримавши схвальні відгуки професійного журі, організаторів і учасників.

Про хор Розсошенської ми вже писали. Нагадаємо, що його було створено трохи більше року тому за ініціативи відомого хормейстера Євгена Московки та підтримки Щербанівської сільської. За короткий строк вдалося створити згуртований, творчий колектив, який торік вперше презентував свою творчість землякам на День Незалежності.

А тепер послухати хор можуть буквально у найвіддаленіших куточках світу! Адже відеокліп хору із записом пісні «Оберіг» віднедавна кожен бажаючий може переглянути у мережі YouTube. Допомогли створити цей чудовий відеокліп з видами Полтавщини відділ комунікації поліції Полтавщини, підрозділ ювенальної превенції під патронатом Щербанівської сільської ради.
Автором слів пісні є Олександр Положинський (Тартак), а музику написав Ігор Дрижчаний.

Тож успіх у столиці став закономірним, однак на досягнутому колектив не збирається зупинятися. Як запевняє Євген Московка, у планах немало творчих задумок, над якими юні хористи починають працювати уже сьогодні.

Військово-патріотична дружина «Орлан» теж є гордістю Розсошенської гімназії.

– Патріотами не народжуються – патріотів треба виховувати , – розповідає учитель історії і предмету «Захист Вітчизни» Розсошенської гімназії Олег Бойко. – Це кропітка і довготривала робота, яка включає цілу низку різноманітних заходів. Це і патріотичне виховання, і спортивна та військова підготовка, профорієнтаційна робота, волонтерська діяльність тощо. Їх ми й намагаємося втілювати у рамках проекту «Я – патріот України», започаткованого у 2016 році і розрахованого на два навчальні роки. Це і власні заходи і ті, в яких ми беремо участь, в тому числі й обласного та всеукраїнського рівня. А наші перемоги на різних спартакіада і турнірах – це свідчення високого рівня підготовки дружини «Орлан», яка в травні цього року стала членом Всеукраїнської асоціації учнівського самоврядування «Сокіл». Що стало новим етапом у розвитку нашої дружини. Зрештою ми завоювали гран-прі і на фестивалі-конкурсі «Соколині зорі», де перемогли в номінації «Патріотична пісня».

Не залишився без нагород і танцювальний гурт «Justdance» Щербанівської сільської ради.

– Гран-прі фестивалю – це велике досягнення для нас, – зазначає керівник хореографічного колективу Розсошенського Будинку культури Юлія Пацюк. – Готуючись до цього конкурсу, нас переповнювали емоції хвилювання, адже фестиваль має всеукраїнське значення і відповідно високий рівень підготовки усіх учасників. Але хвилювання були марними, бо наш колектив гідно представив не лише рідну сільську громаду, а й усю Полтавську область. Велика вдячність за підтримку всім небайдужим до танцю людям, а особливо депутатам сільської ради на чолі з сільським головою Ігорем Проциком, за допомогою яких ми маємо можливість приймати участь у конкурсах та фестивалях в різних містах країни. Ваша підтримка надихає нас на нові перемоги.

Віталій ДОЛИНСЬКИЙ

Фото:
Співають юні розсошенські хористи.
Дружина «Орлан».
Танцювальний колектив «Justdance».

Програма «Ранок на «Лтаві» за участю Олега Бойка і членів «Орлану».

Підсумки участі гімназистів у фестивалі-конкурсі «Соколині зорі» були висвітлені в численних засобах масової інформації. Так, Олег Бойко, учитель предмету «Захист Вітчизни», разом з учнями взяв участь у телевізійній програмі «Ранок на Лтаві» ТРК «Лтава».
http://www.ltava.poltava.ua/ranok-guests/864/

 

Вдячну за допомогу

Висловлюємо велику подяку усім, хто допоміг в організації поїздки на ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Соколині зорі», зокрема і директору ПП «Надежда» Віктору Батраченку.

Євген МОСКОВКА,
керівник хору Розсошенської гімназії

Погода

Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Пошук матеріалів

Корисні посилання