Життя громади

Ремонт дороги і тротуарів

Ці фото ми зробили суботнього дня. Але, як бачимо, і у вихідних ремонтні роботи  на території Щербанівської сільської ради не припиняються. Усі намагаються використати ці погожі осінні дні з максимальною користю для загальної справи, успішно підготуватися до зими.
Перший знімок зроблено на вулиці Пушкіна у Розсошенцях, де цього дня завершували ремонт проїжджої частини. Характерна деталь: по мірі просування шляховиків вулицею, до них час від часу підходили місцеві жителі – дякували за роботу, щось радили, просили врахувати власні побажання при облаштуванні заїздів у двори.
– Ви знаєте, я спершу було обурився, що не можу проїхати вулицею, бо часу обмаль, а приїхали аж із Кременчука провідати батьків дружини, які тут живуть, – розповідає  кременчужанин Сергій  Макаренко. – Але коли побачили, що тут відбувається – змінили, як кажуть, гнів на милість. Бо не пам’ятаю, коли востаннє цю вулицю взагалі ремонтували, а тепер вона виглядає навіть краще,  ніж деякі центральні вулиці у нашому місті.  
А тим часом у іншому кінці Розсошенців теж кипіла робота. Будівельники саме прокладали плитку поблизу відділення «Ощадбанку» і  дитсадка «Зірочка». Це доволі людне місце для місцевих жителів, тож тепер і в дитсадок і в «сберкасу» (так називають банківську установу літні люди) вони ходитимуть оновленим тротуаром.

Погода

Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Пошук матеріалів

Корисні посилання