Життя громади

Осінній ярмарок у Розсошенцях

Цей ярмарок уже стає традиційним. Принаймні цього року з таким розмахом його проводили уже вдруге. Отож, і 30 вересня у Розсошенцях, як кажуть, усі дороги вели до майданчика біля місцевої гімназії, де й відбувався ярмарок.
У широкому асортименті тут можна було придбати овочі і фрукти (від картоплі і капусти до яблук і винограду), м’ясні, молочні, хлібобулочні та кондитерські вироби, а також олію, яйця, масло… Свою продукцію представили й пасічники, тож і мед можна було купити, і медовуху скуштувати. Було й до медовухи! Активісти з Нижніх Млинів на чолі з директором центру дозвілля «Водограй» Лідією Торяник не лише цікаву концертну програму презентували, але й порадували усіх бажаючих борщем, кашею та узваром. За ними вишикувалася навіть черга!


Як завжди, не доводилося нудьгувати і дітям. Цього разу вони могли не лише поласувати «солодкою ватою», порозважатися на надувній гірці і взяти участь у різних конкурсах та змаганнях з героями улюблених мультиків, але й покататися на каруселі.
Цікавою була концертна програма, яку представили учасники художньої самодіяльності Щербанівської сільської ради. А відкрив її недавно створений, але уже відомий навіть за межами району дитячий хоч Розсошенської гімназії «Оберіг» під керівництвом Євгена Московки (про нього – окрема розповідь на сторінках нашої газети).

Погода

Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Пошук матеріалів

Корисні посилання