День села Розсошенці та Горбанівка

Краща спортивна громада!

Життя громади

У Щербанях запустили підкачувальну станцію

nasos1
Отже, проблему з водопостачанням дільниці Радгосп, нарешті розв’язано. Найбільше зраділи цьому жителі верхніх поверхів багатоквартирних будинків, які багато років страждали через низький тиск у системі. Особливо влітку, коли забір води різко збільшувався.
І ось до ладу стала нова підкачувальна насосна станція. З цієї нагоди влаштували навіть невеличке свято, на яке прибули і голова Полтавської райдержадміністрації Ігор Карімов та генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал» Василь Воротинцев.
Сільський голова Ігор Процик поінформував присутніх про ситуацію з водопостачанням Щербанів, зазначивши, що нова підкачувальна станція дозволить поліпшити водопостачання понад трьом тисячам жителів села. На це витрачено з районного бюджету майже 900 тисяч гривень. А тим часом тривають роботи щодо забезпечення водопостачанням і іншої частини Щербанів. Туди уже прокладено центральний водогін.


Ігор Процик подякував усім, хто долучився до важливої справи, зокрема й ТОВ «Альтера», спеціалісти якого й монтували насосну станцію.
- Перед пуском насосної станції ми випробували її в тестовому режимі,   – розповідає Олег Юрко, головний інженер ТОВ «Альтера».  – Два тижні станція працювала без збоїв, даючи постійний тиск, тому нарікань з боку споживачів не було і сьогодні воду запустили, так би мовити, офіційно.
До речі, нарікання все-таки були, про що не без гумору згадують місцеві жителі. Адже за довгі роки вони, не задумуючись, звикли відкручувати крани «на повну»… А тут такий тиск!
Нині мережі водопостачання у селі перебувають на балансі місцевої сільської ради, яка утримує їх за власні кошти. Тепер же йдеться про те, аби передати їх на баланс «Полтававодоканалу».
- І це логічно. Адже у них є кваліфіковані фахівці, відповідне обладнання та техніка для обслуговування, – зазначає   Щербанівський сільський голова Ігор Процик. –
- Ми теж вважаємо, що цією справою повинні займатися профільні фахівці, які знають, як це робити, і вміють це робити, – додає  генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал» Василь Воротинцев. – Це зовсім не завдання сільського голови або районної адміністрації. Тому будемо вирішувати питання і  всі об'єкти інфраструктури, які сьогодні обслуговуються нашою організацією, будемо приймати на баланс.
До речі, кілька місяців тому, коли роботи щодо облаштування насосної станції лише роз починалися, трапився ще один курйозний епізод. Побачивши, що у Щербанях почали рити якісь траншеї, жителі села неабияк обурилися: тоді вони подумали, що до їхньої мережі хочуть під’єднати ще й новозбудовані багатоповерхівки на вулиці Європейській. Виявляється все це було необхідно… для покращення водопостачання у самих Щербанях і підключення підкачувальної станції.
Відео можна переглянути тут: https://youtu.be/AygDLd4YKlA

nasos2


Погода

Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Пошук матеріалів

Корисні посилання