День села Розсошенці та Горбанівка

Краща спортивна громада!

Життя громади

Військово-польові збори шкільної молоді

П’ять днів поблизу Копилів на березі Коломаку тривали військово-польові збори для шкільної молоді. У них взяли участь близько 30 учнів шкіл Полтавського району з Розсошенської гімназії, Терешківської та Вацівської загальноосвітніх шкіл. Організаторами стали ГО «Клуб військово-патріотичного виховання «Патріот»», ГС «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО Полтавщини», Терешківська ЗОШ за підтримки Щербанівської сільської ради і Полтавського районного військового комісаріату.
В урочистостях з нагоди відкриття табору взяли участь не лише учасники акції та інструктори (учасники АТО), але й депутати обласної, міської ради, сільських рад. З відкриттям табору школярів вітали заступник голови обласної ради Віталій Ханко, депутат обласної ради Петро Ворона, організатор військово-польових зборів, керівник «Кординаційної ради громадських організацій учасників АТО Полтавщини» Віталій Турпітько, військовий комісар району Руслан Янкін. Військовий капелан освятив прапор ГО «Патріот».

Протягом таборування учні пройшли військовий вишкіл, до якого входили стрільба з пневматичної зброї; розбірка-збірка автомата, кулемета, пістолета; ознайомлення з бойовою технікою; основи тактичної підготовки; основи мінної справи; основи розвідки і снайперської справи. Вчилися також азам рукопашного бою, чергувати на блокпостах, долати смугу перешкод, провели марш-кидок.
Після навчання були проведені змагання з окремих військових і спортивних дисциплін.   Команда Розсошенської гімназії показала найкращі результати майже в усіх видах змагань:
- волейбол (командний залік) – 1 місце;
- стрільба з пневматичної зброї (індивідуальні заліки) – 1, 2, 3 місця;
- футбол (командний залік) – 2 місце.
Окрім того, показали кращий результат у військово-тактичній грі «Лазертаг» і отримали грамоти від ГО «Клуб військово-патріотичного виховання «Патріот». До того ж наша команда була відзначена і за високу дисципліну та зразковий зовнішній вигляд.
Хочеться подякувати за допомогу Щербанівській сільській раді, яка забезпечила команду транспортом  та продуктами харчування. Тож величезна вдячність сільському голові І.С. Процику у депутатам, які велику увагу приділяють військово-патріотичному вихованню молоді. Тож сподіваємося і на подальшу співпрацю в цьому напрямку.
Загалом же діти добре відпочили, оздоровилися і, безперечно, отримали нові знання,  здобули багато корисних навичок.

Олег БОЙКО,
учитель історії та «Захисту Вітчизни» Розсошенської гімназії

Погода

Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Пошук матеріалів

Корисні посилання