День села Розсошенці та Горбанівка

Краща спортивна громада!

Життя громади

День села святкували Розсошенці і Горбанівка

13 липня Розсошенці і Горбанівка уже вдруге відсвяткували День села. На головні урочистості, які традиційно відбувалися на майданчику біля Розсошенської гімназії, людей у порівнянні з минулим роком прийшло куди більше. Це свідчить про те, що свято приживається, стає популярним у нашому краї. Багато гостей було цього разу і з Полтави та інших сіл Полтавського району.

Ще задовго до початку концертної програми на майданчику перед гімназією уже було людно: працювали торгові павільйони, дитячі атракціони, як завжди, збирали черги, адже тут безкоштовно можна було поласувати і «солодкою ватою». Узагалі дітей цього разу виявилося як ніколи багато. Та головне –  їм було чим зайнятися, адже окрім атракціонів працювало тут і одразу кілька майстер-класів, де можна й малювалося, і ліпилося, і попрацювати з бісером можна було. Але справжній фурор викликав майстер-клас з… приготування піци! Її малеча мала можливість не лише приготувати, але й  пригостити потім своїх батьків та друзів.


З виступу наймолодших почалася і концертна програма. Діти з Розсошенців, Горбанівка і Нижніх Млинів підготували музичний флешмоб. А хоровий колектив Щербанівської сільської ради та Розсошенської гімназії (керівник Євген Московка) виконав пісню «Оберіг», у фіналі якої у небо злетіли різнокольорові кульки.
Як завжди, «на ура» виступив ансамбль «Розсошаночка» –  гордість нашого краю, який за 20 років творчої діяльності став знаменитим далеко за межами нашого району. Утім цього разу бурхливі оплески випали і на честь наймолодшого учасника колективу – Сашка  Жадана, у виконанні якого прозвучала пісня «Ой, під вишнею, під черешнею».
Порадував і жіночий вокальний ансамбль «Сузір’я», до складу якого входять працівниці дитсадка «Зірочка».
Після цього гостей свята вітали сільський голова Ігор Процик і настоятель храму Різдва Богородиці отець Василь, який розповів про історію ікони Горбанівської Божої Матері, на честь якої День села і відзначається саме 13 липня.
 
Звучать рядки вірша:
 
Розсошенці, а поряд Горбанівка
З хаток маленьких починали,
Що понад лісом виростали,
Мов затишку собі шукали.
Рясніли яблуневими садами
І пригощали всіх плодами.
Тут колосилися поля хлібами,
По вечорах тут солов’ї співали
І радували всіх піснями.
Село розширювалося, будувалось…
А нині з двох боків села –
Дев’ятиповерхова «гвардія»
Село під варту вже взяла.
Населення зростає і зростає
Уже до 10 тисяч досягає.
І кожен вірить, кожен знає,
Що кращого села немає.
Ми тут родились і живем.
Працюєм, вчимся і ростем.
Село – мій рідний край.
Рости, будуйся, процвітай!

А на сцені тим часом уже суперфіналіст телешоу «Х-фактор», телеведучий, співак і композитор Олег Кензов. Майже півгодини він запалював публіку своїми піснями і гумором, тож ні молоді, ні дорослим нудьгувати не довелося.
Аплодисментами нагородили глядачі і іншу фіналістку «Х-фактора», переможницю міжнародного конкурсу «Пісенний берег» Мар’яну Григорян.
Тепло зустріла публіка і місцевих талантів:  музичного  керівника центру дозвілля «Водограй» Ігоря Радька та  переможницю багатьох вокальних конкурсів, учительку Розсошенської гімназії Світлану Феоктістову.
Справжній фурор викликали  лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, учасник телешоу «Україна має талант» ансамбль «Сувенір» (художній керівник Олександр Опошнян) та циганський ансамбль родини Ніколаєвих, який виступав у супроводі «Сувеніру».
Публіка вітала і заслужених артистів України Тетяну Садохіну, Валерія Соколика, гурт «Живі барабани» під керівництвом Євгена Дудника.
 На жаль, фінальну частину концерту  дещо попсувала погода. Але, як кажуть, рясний дощ, то на щастя. Тим паче, коли він виявився таким довгожданим!

Погода

Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Пошук матеріалів

Корисні посилання