Життя громади

Ремонт доріг по Щербанівській ОТГ продовжується

У Щербанівській об'єднаній громаді продовжується ремонт доріг. Нещодавно закінчили будівництво дороги у с. Сапожине по вул.Підгірній. Місцеві мешканці говорять, що там споконвіку існувала ґрунтова дорога. Але пересування нею навіть у суху погоду було незручне. А під час дощу або після нього дорога перетворювалася у непролазну багнюку. Тепер по цій вулиці зробили нову дорогу з асфальтованим покриттям.
Поточний ремонт доріг по вулиці Київська, що у Горбанівці завершений. Ця частина автодороги дуже складна, із крутим підйомом. Тому аварійність на таких дорогах має велику імовірність. Дбаючи про безпеку своїх жителів, сільська рада намагається вчасно ремонтувати дороги. Звичайно, хотілося б робити тільки капітальний ремонт доріг, а не ямковий, але це значні фінансові затрати - говорить голова громади Ігор Процик.
Аварійний відрізок дороги Великий Тростянець – Малий Тростянець, нарешті почали ремонтувати!Це вдалося завдяки тісній співпраці місцевої та обласної влади. Маємо надію на партнерські взаємини й у майбутньому.

Погода

Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Пошук матеріалів

Корисні посилання