Свято першого дзвоника у школах

Краща спортивна громада!

Життя громади

День села Щербані!

22 вересня Щербані відзначали День села. Місцева влада організувала масштабне святкування. А обласна — зробила цінний подарунок.

Вітати одне з сіл Щербанівської ОТГ розпочали з «вручення» подарунка — омріяного спортивного майданчика для молоді й дорослих на вулиці Біліченка, 33 і 35. Обладнали його якнайкраще: Полтавська облрада виділила 100 тисяч гривень на якісні антивандальні тренажери.
— Зараз у пріоритеті Щербанівської сільської ради — робота з молоддю та дітьми, тими верствами населення, які потребують цього. Приємно, що серед молоді нині модно займатися спортом: як олімпійським, так і не олімпійським, — говорить заступник голови Щербанівської сільської ради Світлана Мельник. — За цей рік ми поставили дуже багато спортивних майданчиків. І поновили дитячі практично в усіх селах. Не виняток і цей — спільний проект Щербанівської сільської ради і Полтавської обласної ради.На відкритті майданчика три вчителі фізичної культури з різних сіл громади продемонстрували місцевим жителям, як правильно займатися на кожному з тренажерів. Такі об’єкти мають бути в кожному з сіл громади, упевнене керівництво ОТГ та області.— Я посприяв, щоб на території ОТГ встановили цей спортмайданчик. Тут нові будинки, неустаткована територія. І водночас — багато дітей, молоді, яким потрібно займатися спортом. Але поруч немає спортивних залів. Тепер же люди тут зможуть спокійно займатися своїм здоров’ям, — зауважує депутат Полтавської облради Валерій Прядко.Основне гуляння Дня села проходило біля Щербанівського будинку культури. Для маленьких дітей запросили аніматорів, облаштували гірки, встановили батути. Для молоді організували майстер-класи, фотозони й дискотеку. А для дорослих влаштували концерт за участі творчих колективів з усіх сіл Щербанівської громади. Особливою увагою гостей свята користувались різноманітні майстер-класи: від виготовлення ляльок-мотанок до стрільби з лука.

— За останнє десятиліття у Щербанях вперше проводять свято такого масштабу. Є свої труднощі, але вони, завдяки позитивній реакції людей, в радість. Головне, що люди відгукнулися і задоволені. Ми ж працюємо для них, а не для себе, — наголошує депутат сільської ради В’ячеслав Макаренко.

Свято закінчилось видовищним фаєр-шоу.

Погода

Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Пошук матеріалів

Корисні посилання