Життя громади

В громаді відкрили музей військової історії України!

Знаходиться він у Розсошенській гімназії. Урочисте відкриття музею провели в День Збройних сил України. На захід завітали голова Щербанівської громади, ветеран АТО і волонтери. Цікаво, що екскурсоводи музею – вихованці дружини «Орлан» Розсошенської гімназії.

Військово-патріотичне виховання – один з напрямків роботи сільради з підростаючим поколіннями та дорослим населенням. Знання славних і знакових сторінок нашої історії допомагає виховувати патріотів і свідомих громадян. І наш новий музей сприятиме цьому - говорить голова Щербанівської сільської ради Ігор Процик.

 

У Розсошенцях на вулиці Геологічній кладуть тротуарну плитку.

Попри зимову погоду робота триває, адже мінусова температура та сніг не впливають на якість роботи. Новий тротуар у Розсошенцях – не одинична акція, а частина масштабного плану оновлення тротуарів по всій громаді. Все для безпеки пішоходів.

plitka plitka2

 


У Щербанівській громаді День Гідності та Свободи відзначили низкою заходів.

У навчальних закладах провели лінійки, флешмоби, інформаційно-просвітницькі заходи, тематичні книжкові виставки в бібліотеках. Особливу увагу приділили маленьким жителям нашої громади. При Будинках культури працювали гуртки художньо-естетичного напрямку, де діти створювали чарівні композиції, що спонукають до виховання патріотичних почуттів, гордості за ту державу, у якій вони народилися і зростають.
Крім того, провели богослужіння на вшанування пам'яті героїв Небесної сотні.
Керівники району і голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку у Щербанях. Голова громади закликав підростаюче покоління бути гідними синами своєї землі, знати минуле та дбати про майбутнє.

Козацькому роду нема переводу!

На минулих вихідних у Щербанівській об’єднаній громаді відсвяткували День захисника України та День Українського козацтва. Для найменших жителів нашої громади, вихованців Розсошенського дитячого садочка «Зірочка» провели обряд посвяти у козачата, влаштували козацькі забави, танцювали разом з мамами і татами. У Тростянецькому дошкільному закладі «Колосок» вихователі організували для діток ігри та розваги, які спрямовані на відродження звичаїв та традицій рідного краю.
Патріотично-просвітницькі заходи провели і у школах громади. У бібліотеках діють тематичні виставки.
Святкові заходи відбулися у Щербанях та Великому Тростянці. Самодіяльні колективи та майстрині з декоративно-прикладного мистецтва Щербанівської громади долучилися і до районного свята. Голова громади Ігор Процик вручив учасникам бойових дій почесні грамоти Щербанівської сільської ради, а наші захисники Ігор Бернадський та Ігор Кузурман отримали відзнаки Президента України.
Великою концертною програмою вітали захисників учасники народних творчих колективів Щербанівського і Тростянецького будинку культуру. Зі сцени лунали патріотичні пісні у виконанні справжніх козаків та козачок та дзвінкі дитячі голоси.
День захисника України для сучасної української історії набуває особливого значення. Адже частина країни окупована, на Сході йдуть бойові дії. І тільки хоробрість та стійкість наших захисників дарують мирне небо іншій частині української землі. Шануємо і пам’ятаємо всіх тих, хто поклав своє життя за незалежність України. Молимося за тих, хто робить це зараз, у час нової загрози. Любі захисники! Ви – наші герої, наша надія. Бажаємо вам козацької відваги, удачі, віри в перемогу, сили та терпіння. Повертайтеся додому живими – звертається до захисників голова Щербанівської громади Ігор Процик.

Погода

Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Пошук матеріалів

Корисні посилання