Свято першого дзвоника у школах

Краща спортивна громада!

Життя громади

Ремонт доріг по Щербанівській ОТГ продовжується

У Щербанівській об'єднаній громаді продовжується ремонт доріг. Нещодавно закінчили будівництво дороги у с. Сапожине по вул.Підгірній. Місцеві мешканці говорять, що там споконвіку існувала ґрунтова дорога. Але пересування нею навіть у суху погоду було незручне. А під час дощу або після нього дорога перетворювалася у непролазну багнюку. Тепер по цій вулиці зробили нову дорогу з асфальтованим покриттям.
Поточний ремонт доріг по вулиці Київська, що у Горбанівці завершений. Ця частина автодороги дуже складна, із крутим підйомом. Тому аварійність на таких дорогах має велику імовірність. Дбаючи про безпеку своїх жителів, сільська рада намагається вчасно ремонтувати дороги. Звичайно, хотілося б робити тільки капітальний ремонт доріг, а не ямковий, але це значні фінансові затрати - говорить голова громади Ігор Процик.
Аварійний відрізок дороги Великий Тростянець – Малий Тростянець, нарешті почали ремонтувати!Це вдалося завдяки тісній співпраці місцевої та обласної влади. Маємо надію на партнерські взаємини й у майбутньому.

У Водограї побудували новий дах

Центру дозвілля «Водограй» у Нижніх Млинах відремонтували дах. Добре, що встигли зробити це до дощів. Нещодавно встановили енергозберігаючі вікна та зробили ремонт у танцкласі. Отже, зимою в приміщеннях буде тепло і сухо, а дітей і дорослих ніщо не відволікатиме від занять творчістю. Тепер можна спокійно планувати подальші внутрішні роботи у центрі дозвілля, зокрема ремонт творчих майстерень.

dah1 dah2

У Щербанях відкрили новий ігровий майданчик.

Серед багатоповерхівок по вулиці Біліченка Щербанівська сільська рада створила нову дитячу локацію. Територію майданчика огородили дерев’яним парканом, встановили ігровий будиночок, столики, спортивний комплекс з гумовим покриттям, пружини поні та курча, гусеницю.
Тепер діти мають новий і просторий майданчик, а батькам не треба вигадувати, куди повести дітей на прогулянці.

День села Щербані!

22 вересня Щербані відзначали День села. Місцева влада організувала масштабне святкування. А обласна — зробила цінний подарунок.

Вітати одне з сіл Щербанівської ОТГ розпочали з «вручення» подарунка — омріяного спортивного майданчика для молоді й дорослих на вулиці Біліченка, 33 і 35. Обладнали його якнайкраще: Полтавська облрада виділила 100 тисяч гривень на якісні антивандальні тренажери.
— Зараз у пріоритеті Щербанівської сільської ради — робота з молоддю та дітьми, тими верствами населення, які потребують цього. Приємно, що серед молоді нині модно займатися спортом: як олімпійським, так і не олімпійським, — говорить заступник голови Щербанівської сільської ради Світлана Мельник. — За цей рік ми поставили дуже багато спортивних майданчиків. І поновили дитячі практично в усіх селах. Не виняток і цей — спільний проект Щербанівської сільської ради і Полтавської обласної ради.На відкритті майданчика три вчителі фізичної культури з різних сіл громади продемонстрували місцевим жителям, як правильно займатися на кожному з тренажерів. Такі об’єкти мають бути в кожному з сіл громади, упевнене керівництво ОТГ та області.— Я посприяв, щоб на території ОТГ встановили цей спортмайданчик. Тут нові будинки, неустаткована територія. І водночас — багато дітей, молоді, яким потрібно займатися спортом. Але поруч немає спортивних залів. Тепер же люди тут зможуть спокійно займатися своїм здоров’ям, — зауважує депутат Полтавської облради Валерій Прядко.Основне гуляння Дня села проходило біля Щербанівського будинку культури. Для маленьких дітей запросили аніматорів, облаштували гірки, встановили батути. Для молоді організували майстер-класи, фотозони й дискотеку. А для дорослих влаштували концерт за участі творчих колективів з усіх сіл Щербанівської громади. Особливою увагою гостей свята користувались різноманітні майстер-класи: від виготовлення ляльок-мотанок до стрільби з лука.

— За останнє десятиліття у Щербанях вперше проводять свято такого масштабу. Є свої труднощі, але вони, завдяки позитивній реакції людей, в радість. Головне, що люди відгукнулися і задоволені. Ми ж працюємо для них, а не для себе, — наголошує депутат сільської ради В’ячеслав Макаренко.

Свято закінчилось видовищним фаєр-шоу.

Погода

Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Пошук матеріалів

Корисні посилання