Громадські обговорення

Громадські обговорення

 

   Шановні жителі Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, до вашої уваги пропонується проект рішення виконавчого комітету Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області "Про затвердження тарифів на вивезення твердих побутових відходів".

   Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді по 01.03.2019 року за адресою: вул. Центральна, 9, с. Великий Тростянець, Полтавський район, Полтавська область.

Довідка за телефоном: 64-71-10

 

Завантажити проект рішення.

 

(дата опублікування 06.02.2019р.)


     Шановні жителі Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, до вашої уваги пропонується проект рішення виконавчого комітету Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області "Про затвердження тарифів на вивезення твердих побутових відходів".

   Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді по 27.12.2018 року за адресою: вул. Центральна, 2, с. Щербані, Полтавський район, Полтавська область.

 

Завантажити проект рішення.

 

 


     Шановні жителі Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, до вашої уваги пропонується проект рішення виконавчого комітету Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області "Про затвердження тарифів централізованого водопостачання в с. Великий Тростянець Полтавського району Полтавської області".

   Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді по 18.12.2018 року за адресою: вул. Центральна, 2, с. Щербані, Полтавський район, Полтавська область.

 

Завантажити проект рішення.

 

 


     Шановні жителі Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, до вашої уваги пропонується проект рішення Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області "Про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної організації (установи) «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області".

     Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді по 05.12.2018 року за адресою: вул. Центральна, 2, с. Щербані, Полтавський район, Полтавська область.

 

Завантажити проект рішення.

 


     Шановні жителі Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, до вашої уваги пропонується проект рішення виконавчого комітету Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області "Про затвердження норм  витрат  води з розрахунку на одну особу та на здійснення поливу присадибних ділянок на території Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області".

   Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді по 06.08.2018 року за адресою: вул. Центральна, 2, с. Щербані, Полтавський район, Полтавська область.

 

Завантажити проект рішення.

 

(дата опублікування 20.07.2018 року)


 Шановні жителі Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, до вашої уваги пропонується проект рішення виконавчого комітету Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових території».ТОВ «ЖЕК Полтавського ДБК», який є обслуговуючою організацією по утриманню будинків і споруд та прибудинкових територій інформує про намір змінити тариф на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій на 3,21 грн/м2 з 01.07.2018 р. для житлових будинків за адресами:

  • с. Щербані, вул. Г. Біліченка 33;
  • с. Щербані, вул. Г. Біліченка 35;
  • с. Щербані, вул. Г. Біліченка 37;
  • с. Щербані, вул. Г. Біліченка 39;
  • с. Розсошенці, вул. Параджанова 1;
  • с. Розсошенці, вул. Параджанова 3;
  • с. Розсошенці, вул. Горбанівська 1б;
  • с. Розсошенці, вул. Джерельна 1.

     Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді по 25.06.2018 року за адресою: вул. Центральна, 2, с. Щербані, Полтавський район, Полтавська область.

Завантажити проект рішення.

 


     Щербанівська сільська рада Полтавського району Полтавської області повідомляє про початок громадського обговорення проекту Плану соціально-економічного розвитку Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

Із текстом проекту можна ознайомитися:

Свої пропозиції або зауваження (із зазначеним власним ПІБ та контактними даними – телефон, адреса) надсилати на електронну адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з приміткою в темі – «план соціально-економічного розвитку»)

Або на поштову адресу: вул. Центральна, 2, с. Щербані, Полтавський район, Полтавська область, 38750

 

(дата опублікування 20.04.2018 року)


     Шановні жителі Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, до вашої уваги пропонується проект рішення виконавчого комітету Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області «Про затвердження тарифів на вивезення твердих побутових відходів».

     Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді по 23.04.2018 року за адресою: вул. Центральна, 2, с. Щербані, Полтавський район, Полтавська область.

 

Завантажити проект рішення.

 


rozporiad


Об’єднання Щербанівської та Тростянецької сільських рад в одну об’єднану громаду з центром в с.Щербані  - це можливість розпочати  реальний шлях розвитку місцевого самоврядування з подальшим процвітанням. Всі розуміють, що  шлях цей  непростий. Особливо це відчули при обговоренні на території нашої сільської ради, через супротив з боку районної ради та її керівництва, тиск на депутатів, директорів шкіл, лікарів ФАПів і т.д. Виникає питання – чому? А відповідь дуже проста. Той ресурс, який іде в районний бюджет буде залишатися на території об’єднаної громади.
За даними податкової інспекції в 2016 році до бюджету Полтавського району надійшло з території Щербанівської сільської ради 36млн. 610 тис.грн., 3 млн.765 тис.грн.- до обласного бюджету.
Назад повернуто з районного бюджету 600тис. грн.
Основним аргументом районної ради є те, що громада не зможе утримувати школи та клуби.
Наведу прості цифри:
Освітня субвенція в 2016 році
для Розсошенської гімназії склала
з державного бюджету (Київ) 5 млн. 363 тис. грн.,
з районного бюджету – 633 тис.грн.
Щербанівського НВК
з державного бюджету – 1 млн.880 тис.грн.
районного бюджету – 168 тис.грн.
сільського бюджету – 300 тис.грн.
Горянської ЗОШ
з державного бюджету – 1 млн.761 тис.грн.
районного бюджету – 118 тис. грн.
Сумарно районна рада доплатила в 2016 році школам 1 млн.451 тис.грн.


Для закладів культури, і цифри дивують, оскільки субвенція в 2016 році на сільські клуби з
державного бюджету склала 560 тис. грн.,
з районного бюджету -0,
з сільського бюджету– 423 тис.738 грн.
В медицині також діє пряма стаття Бюджетного кодексу, і вона фінансується з державного бюджету.
Державою гарантовано субвенції на медицину, освіту, культуру. Крім того, Щербанівська громада зможе доплачувати вчителям, лікарям, працівникам культури, так як це здійснюється в д/с «Зірочка», який перебуває на балансі сільської ради.
Хочеться розвіяти ще один міф, що Тростянецька сільська рада після об’єднання буде забута. Це можуть говорити тільки «недалекі» люди, або великі противники об’єднання.
Вважаю недопустимим  будь-яке скорочення чи–то школи, чи дитячого садочка, а тим більше ФАПу. Якість освіти, медицини, їхня доступність є першою запорукою для збереження сіл.
З повагою І.Процик

Погода

Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Пошук матеріалів

Корисні посилання