Весну-красну зустрічаємо!​

Святкування 8 березня!​

  Оголошення  !      

     З настанням весни сільська рада намітила першочергові кроки та плани на найближчі місяці у своїй роботі.

Перш за все, оголошено місячник чистоти. Адже після зими зібралося багато бруду, який необхідно прибрати, крім того планується нове насадження дерев, кущів і квітів, благоустрій скверів, парків та закладення нових.

В квітні-травні буде проведено ямковий ремонт та будівництво нових доріг та тротуарів.

Найважливішим є проведення водогону до села Гора та проведення роботи з водозабезпечення с.Щербані. Так, 27 березня відбулася нарада у Щербанівській сільській раді за участю депутатів сільської ради Криська В.В., Зайцева В.В., Горошка О.К., Кісельова В.М., депутата районної ради Краснікової О.А. та мешканців села Щербані з представниками КП «Полтававодоканал» та забудовником «Полтавський ДБК». На нараді досягнуто компромісу щодо закільцювання водогону, який з’єднує вулицю Європейську з Щербанівським шляхом. Це дає можливість покращити водопостачання жителів навколишніх сіл. Крім того, до травня планується запустити в експлуатацію підкачувальну насосну станцію.

Сільський голова Процик І.С. вкотре звернувся до представника «Водоканалу» щодо передачі мереж водопостачання та водовідведення на баланс КП «Водоканал».

На даний час здійснюється проектування для капітальних ремонтів клубних закладів с.Розсошенці, с.Щербані, с.Нижні Млини.

В квітні планується заміна покрівлі харчоблоку у дитячому садочку «Зірочка».

Планується до Пасхи впорядкування цвинтарів на території сільської ради.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до прибирання та благоустрою територій.

 Оголошення!

Шановні жителі та покупці квартир, що знаходяться на території Щербанівської сільської ради (вул.Геннадія Біліченка №39)!

     Доводимо до Вашого відома, що відповідно до рішення сесії Щербанівської сільської ради, 23.12.2016 року укладено договір між Щербанівською сільською радою і ТОВ «Енергодокумент» про пайову участь, та сплачено з боку ТОВ «Енергодокумент» перший пайовий внесок.

Сподіваємося, що в подальшому забудовники будуть більше відповідальні перед інвесторами та сільською радою!

Оголошення!

Відбулася чергова сесія сільської ради.
23 грудня 2016 року відбулася шістнадцята сесія  сьомого скликання Щербанівської сільської ради, на якій було присутні – 20 депутатів сільської ради та сільський голова.
Розглядалося питання про встановлення доплати педагогічним працівникам, медичному працівнику та бухгалтеру  Розсошенського ДНЗ «Зірочка» .
  Голосували :  за – 20 осіб, проти - 0, утрималися – 1 (Чабан М.Н.)
Дискусійним виявилося питання щодо будівництва фізкультурно-оздоровчого басейну у с.Розсошенці.
Враховуючи значимість збереження життя і здоров’я жителів населених пунктів Щербанівської ради, рішенням 16-ї сесії 7-ого скликання Щербанівської сільської ради прийнято рішення про виділення 5 млн. грн. у 2017 році з бюджету сільської ради на будівництво басейну.
  Голосували: :  за – 19 осіб, проти - 0, утрималися – 2 (Чабан М.Н., Климко В.М.)

Оголошення!!!
Шановні жителі населених пунктів Щербанівської сільської ради!
Вітаємо всіх з першими сніжними, зимовими днями!!!
Щербанівська сільська рада звертається до всіх жителів, хто має фізичні та технічні можливості, з проханням допомогти у розчищенні від снігу прибудинкових територій та пішохідних доріжок біля свого житла.
Для розчищення доріг від снігового покриву було задіяно спецтехніку. Але, нажаль, швидкій та якісній роботі перешкоджали припарковані автомобілі. Шановні водії, щоб уникнути незручностей, пов’язаних з природніми явищами, залишаючи автотранспорт, враховуйте можливість роботи очищувальної техніки.
Дякуємо за допомогу і розуміння!
Сподіваємося, що зима і сніг принесе тільки позитивні емоції та веселий настрій.

Пошук матеріалів

Погода

Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання